O mnie

Ciao! Z tej strony Brian!

Witaj w moim świecie… Bez Granic!

Sprzedawałem pierogi na Sri Lance, rozdawałem autorskie zdjęcia w Szanghaju, spałem na dziko wśród świątyń w Mjanmnie, a po imprezie w Bejrucie, obudziłem się w Baalbek. Życie jest pełne niespodzianek. Podchodzę do wielu spraw z dużym dystansem, jestem pozytywnym człowiekiem, kocham aktywny tryb życia i potrafię zarazić uśmiechem. Może to dlatego, że jestem pół Włochem?

Turystyka w mojej rodzinie przechodzi z pokolenia na pokolenie, tak więc i w moim przypadku nie mogło być inaczej. W wieku 18 lat zacząłem pracować jako przewodnik po Warszawie, a niedługo potem jeździłem już po Europie z grupami jako pilot.

Skąd pochodzę?

Polska

Urodziłem się i wychowałem w Polsce. Większość swojego życia spędziłem w Żyrardowie, wyjątkowej na swój sposób, lecz naprawdę ciekawej i rozwijającej się miejscowości pod Warszawą. Mimo, że nie mieszkam już tam na stałe, uwielbiam do niego wracać. Dlaczego? Powodów jest wiele: super znajomi i przyjaciele, rodzina, blisko Warszawy, a co za tym idzie…lotniska! W okolicy jest pełno tras rowerowych, Bolimowski Park Krajobrazowy i rzeka Rawka, czyli kajaki. Niedawno otworzyli niedaleko także „Park of Poland” i „Deep Spot”. Nie ma miejsca na nudę!

Italia

Drugim miejscem, które jest bliskie mojemu sercu jest Friuli Wenecja Julijska. Przepiękny, północny region Włoch, skąd pochodzi mój ojciec. Jeśli tylko mam okazję, obieram właśnie ten kierunek, z którym wiążę także swoją przyszłość. Alpy, górskie jeziora, najlepsze białe wina, bogata historia i dziedzictwo kulturowe oraz dostęp do Adriatyku. Austriacki „porządek”, słowiańska mentalność, włoska kuchnia. Jeśliby te trzy elementy w jedność, można napisać… Friuli Wenecja Julijska. Osobiście niczego więcej nie potrzebuję. Jeśli tak jak ja, kochacie zachody słońca (bo na wschód ciężko wstać), to napiszcie do mnie, a zdradzę Wam miejsce, z którego zobaczycie zapierający dech w piersiach widok słońca wpadającego do wód Adriatyku.

[timeline_wp id=”8597″]

Dołącz i ty!

Najnowsze wieści, fotki i inspiracje! Bądźmy w kontakcie 🙂